Спонсорский счёт (помощь музею)

Для оплаты через мобильное приложение / интернет-банкинг  выбирайте не ЕРИП, а Переводы (или произвольный платёж) - По реквизитам.

Проще делать оплату через мобильное приложение вашего банка. Например, Беларусбанк через интэрнэт-банкинг через браузер выдаёт ошибку.

Перечислить средства на наш спонсорский счёт можно и в отделениях Беларусбанка или почты.

Реквизиты. Расчётный счёт в ОАО "Беларусбанк", в белорусских рублях:

УНП (УНН): 400560905

Счёт (IBAN): BY65AKBB36424130002703100000

БИК (код банка): AKBBBY2X

Получатель: Ветковский музей

Код назначения платежа: 44201

Назначение перевода (! обязательно заполняйте эту графу, вписывая следующее): на приобретение предметов музейного значения

Большое спасибо за ваш вклад heart

Если у вас есть возможность и желание, вы можете в любой момент поддержать Ветковский музей в нашем стремлении, перечислив средства на приобретение предметов музейного значения на наш спонсорский счёт.
А наше стремление — сохранить память об уникальной книжной и иконописной культуре старообрядческой Ветки, а также сохранить и приумножить традиционную беларускую культуру региона Пасожье-Поднепровье, который мы исследуем уже на протяжении 45 лет.

_____________________________________________

❕Каб аплаціць праз мабільнае прыкладанне / інтэрнэт-банкінг, выбірайце не АРІП, а Пераводы (ці адвольны плацёж) - Па рэквізітах.

Прасцей рабіць аплату праз мабільнае прыкладанне вашага банка. Напрыклад, Беларусбанк праз інтэрнэт-банкінг праз браўзер выдае памылку.

Зрабіць унёсак на наш спонсарскі рахунак можна і ў аддзяленнях Беларусбанка ці пошты.

Рэквізіты. Разліковы рахунак у ААТ "Беларусбанк", у беларускіх рублях:

УНП (УНН): 400560905

Рахунак (IBAN): BY65AKBB36424130002703100000

БІК (код банка): AKBBBY2X

Атрымальнік: Веткаўскі музей

Код прызначэння плацяжу: 44201

Прызначэнне пераводу (! абавязкова запаўняйце гэтую графу, упісваючы наступнае)на набыццё прадметаў музейнага значэння

Шчыры дзякуй за ваш унёсак heart

Калі ў вас ёсць магчымасці і жаданне, вы ў любы момант можаце падтрымаць Веткаўскі музей у нашым імкненні праз пералічэнне сродкаў на набыццё прадметаў музейнага значэння на наш спонсарскі рахунак.
А наша імкненне — зберагчы памяць пра ўнікальную кніжную і іканапісную культуру стараабрадніцкай Веткі, а таксама захаваць і памножыць традыцыйную беларускую культуру рэгіёна Пасожжа-Падняпроўе, які мы даследуем ужо на працягу 45 гадоў.